WYSTAWY – Wystawa Język Form – Jatki w Ostrowi Mazowieckiej

Wystawa Język Form


Wystawa Język FormWERNISAŻ
📅 🎨 31 marca 2022
⏰ godz. 18:00

Ada Zielińska
absolwentka Warszawskiej i Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się szeroko pojętą grafiką i ilustracją,

specjalizujące się w projektowaniu okładek albumów muzycznych, plakatów, identyfikacji wizualnych itp. Jej prace charakteryzuje autorski styl, łączący nowoczesność z nostalgią lat 70-tych. i 80-tych.
Choć większość prac Ady powstaje w środowisku cyfrowym to autorka nie ukrywa swojego zamiłowania do technik analogowych i sięga po nie,
gdy nadarzy się ku temu okazja. Ma na koncie współpracę m.in. z takimi markami i instytucjami jak: Adobe, Netflix, Levi’s, Etsy, Fast Company Magazine,
New Scientist Magazine, Asus, Muzeum Narodowe w Gdańsku i inni.

Karolina Tomaszewska
Ilustratorka oraz projektantka graficzna, absolwentka Grafiki Projektowej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.
Dwukrotna stypendystka Rektora ASP dla najlepszych studentów (2017/2018 i 2018/2019) oraz Miasta Koszalin w dziedzinie upowszechniania kultury (2020).
W swoich pracach skupia się na łączeniu technik manualnych z cyfrowymi.
Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem warsztatów graficznych związanych z szeroko pojętą kulturą wizualną oraz organizacją wszelkiego typu wydarzeń kulturalnych.
instagram.com/tomaszewskaro

Joanna Sieczko

projektantka graficzna, fotografka. Mieszka i tworzy w Białymstoku. Absolwentka grafiki na Politechnice Białostockiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Twórczyni kolażowych ilustracji, w których łączy motywy współczesnej popkultury z zasobami internetowych archiwów, techniki cyfrowe z manualnymi.
Jej prace ukazały się na łamach magazynów oraz zinów takich jak Zupełnie Inny Świat, Gazzetta Italia, Wizje, Kontakt, Szajn, Dipsheet.
Jezyk_form_grafika_wydarzenie