WYDARZENIA – Prelekcje „Postaw na Przyszłość” – Dance the World – Jatki w Ostrowi Mazowieckiej

Prelekcje "Postaw na Przyszłość" - Dance the World

Prelekcje "Postaw na Przyszłość" - Dance the World


16 stycznia 2019 r.


Prelekcje "Postaw na Przyszłość" - Dance the WorldPrelekcje dla Młodzieży "Postaw na Przyszłość -
Jak jedna podróż może odwrócić całe życie do góry nogami"
16 stycznia 2019
godz. 15:00
Jatki ul. Pocztowa 12 Ostrów Mazowiecka
* wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona, zapisy: 668 883 875

Prelekcje Postaw na Przyszłość - Jak jedna podróż może odwrócić całe życie do góry nogami.

"Studia skończone, praca w korporacji w Warszawie, dobre zarobki. To jednak nie było to. Zaczęliśmy szukać czegoś nowego. W naszych głowach narodził się szalony pomysł, aby rzucić obowiązki na jakiś czas i wyjechać. Szybka decyzja, jeszcze szybsza akcja na Polakpotrafi.pl i mieliśmy pieniądze, aby wyruszyć. Nic nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie naszych znajomych, a także ludzi, których poznaliśmy w drodze. Ta jedna decyzja zmieniła nasze życie i skierowała w zupełnie inną stronę.

Zobacz, jak podróże zmieniają podejście do życia." - tegorocznymi prelegentami są Agata i Paweł, których miłością jest taniec - Dance The World. Od ponad 5 lat podróżują po świecie i regularnie opuszczają swoją strefę komfortu. Mówią o sobie: "możesz nas nazywać taneczni podróżnicy, podróżnicy co tańczą, a może jeszcze inaczej. Dlaczego? Gdyż nasze podróże to nie są zwykłe podróże. Każdy wyjazd staramy się połączyć z TAŃCEM, a dokładnie chodzi o Bboying, dla Ciebie znany na pewno jako Break Dance. Dlaczego właśnie tak? Bo to właśnie taniec i występy uliczne dały nam możliwość wyruszenia w drogę. Taniec pokazał nam, że pasja może być porządnym motorem napędowym do działania i tworzenia!"

Agata i Paweł podróżują tańcząc, poznają nowych ludzi i na każdym kroku się uczą. „Im lepszy będzie nauczyciel, tym lepszy będzie świat i życie każdego człowieka."
49435333_1995100560559226_6677162797828145152_n